Banen er åpnet for sesongen
Postet av Toten Frisbeeklubb den 1. Apr 2026
Banen er offisielt åpen for sesongen!
Vi har gleden av å meddele at banen nå offisielt er åpen for sesongen!
Våren er endelig her, og vi gleder oss til å se både medlemmer og besøkende tilbake på banen igjen. Etter en lang, men kort vinter er det fantastisk å kunne ønske alle velkommen til en ny sesong i Karidalen.
Det ligger fortsatt igjen litt snø enkelte steder, og noen partier kan være våte og gjørmete etter snøsmelting og vårvær. Vi ber derfor alle som skal ut og spille om å vise litt ekstra hensyn i denne perioden.
Vi oppfordrer alle til å unngå å dra med for mye gjørme opp på teepads, styre unna de våteste områdene der det er mulig. Og unngå å gå der det er aller mest gjørmete, slik at området får tid til å tørke opp
Ved å ta litt ekstra hensyn nå tidlig i sesongen, bidrar vi sammen til at banen holder seg pen og spillbar gjennom hele våren og sommeren.
Takk for at dere hjelper oss med å ta vare på banen – og riktig god sesong!
Kommentarer
Logg inn for å skrive en kommentar.
Siste fra Toten Frisbeeklubb
Årsmøte gjennomført
13.03.2026
Klubbmesterskap 2025
24.09.2025
Runde 21 og klubbmesterskap
18.09.2025
Runde 20 og Opptur
11.09.2025
Ukesgolf runde 19
02.09.2025