Sindre Sundhaugen med sterk prestasjon i USA – klar for Norgescup

Postet av Toten Frisbeeklubb den 19. Jan 2025

Toten Frisbeeklubb gratulerer Sindre Sundhaugen med en sterk prestasjon i helgens ukesgolf, RCDGA Rated Rounds, i Jacksonville, Florida! Sindre, som opprinnelig er fra Nordlia og nå har bodd i USA en periode, vant klassen MA1 med en imponerende score på -17 og bogeyfritt. Runden, som ble spilt på Ed Austin Park - Fore Palms Disc Golf Course på Red Pad-layouten med 25 hull, resulterte i en runderating på 980 – et solid resultat.

Selv om dette var en lokal ukesgolf og ikke en større turnering, viser seieren at Sindre er i toppform. Å levere en så sterk runde er uansett imponerende, og det er ekstra gøy at dette markerer klubbens første seier i en konkurranse i USA!

Sindre er nå på retur til Norge i januar og har store planer for 2025-sesongen. Han sikter blant annet mot Norgescup, hvor vi ser fram til å følge hans videre utvikling og sterke spill.

Gratulerer så mye med seieren, Sindre, og lykke til med den kommende sesongen!


https://www.pdga.com/live/event/87364/leaders?round=5


Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.